Müzikonair ÖZLEM YILDIZ’DAN DEMET AKALIN HAKKINDA SERT AÇIKLAMALAR | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

ÖZLEM YILDIZ’DAN DEMET AKALIN HAKKINDA SERT AÇIKLAMALAR

Flaş! Gündeme bomba gibi oturan Demet Akalın’la Özlem Yıldız arasındaki tartışmaya Yıldız’dan Uçankuş TV’ye yanıt geldi!..

Özlem Yıldız, malum o tweet hakkında neler dedi?..

Demet Akalın’ın o tweet’ini Özlem Yıldız neden üzerine aldı?..

Demet Akalın neden ;Özlem Yıldız için bu tarz şeyler yazdı?

Demet Akalın ve Özlem Yıldız arasındaki kriz Twitter üzerinden başlamıştı. İlk olarak Demet Akalın’ın, “Sana seni her yerde rezil edicem demiştim ama görüyorum ki sen kendi başına yeterince rezilsin” demesiyle tartışma başlamıştı.

Uçankuş TV’de yayınlanan “Ne Diyorsak O!” programına konuk olan Özlem Yıldız, bu konu hakkında yorumlarını dile getirdi ve Demet Akalın’a cevap verdi!

“HERKES KENDİNDEN SORUMLUDUR!..”

Bekar bir kadın olduğunu ve hayatına yeni birilerinin girmesinin gayet normal olduğunu ifade eden Yıldız sözlerine şu şekilde devam etti: ““Ben bekar bir kadınım. Hayatımda birileri olabilir. Herkes kendi hayatından sorumludur. Ben konuşursam çok farklı olur. Kendi hayatımı kendi kazanan birisiyim bu yüzden herkes kendi hayatına baksın.”

“HERKES ÖZLEM YILDIZ DİYOR!..”

Erol Köse’nin, “Akalın’ın tweet’ini neden üzerine aldın?” sorusuna Özlem Yıldız şu şekilde cevap verdi: “Çünkü herkes Özlem Yıldız diyor ben artık bunlardan bıktım! Çocuk değiliz, beni anlattığı ortada!..”

Oğulcan Tanrıyar’ın “Sizce Demet Akalın bunu neden yapıyor?” sorusuna Özlem Yıldız şunları sarffetti: “Çünkü şu anda onu olumsuz yönde yönlendirecek çok insan var! Ben Demet’in özünün ne olduğunu çok iyi biliyorum. O da beni çok iyi biliyor! Bu zamana kadar Demet hakkında hiç olumsuz bir cümle çıkmamıştır ağzımdan!..” dedi.

“HERKES KENDİ HAYATINA BAKACAK”

Programdan sonra Twitter adresinden de Demet Akalın’a cevap veren Özlem Yıldız,”Susuyorum susuyorum da artık bı dur ya nedır bu ıcındekı kın herkes once kendı hayatına gecmısıne bakıcak sonra oturup baskalarına laf edecek” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)