Radyo 35 İzmir'in En Çok Dinlenen Radyosu Oldu -
RadyoYerel

Radyo 35 İzmir’in En Çok Dinlenen Radyosu Oldu

27 yıldır İzmir merkezli kesintisiz yayın yapan Radyo 35, RİAK ölçüm raporlarında İzmir’in en çok dinlenen radyosu seçildi.

27 yıldır İzmir merkezli kesintisiz yayın yapan Radyo 35, RİAK ölçüm raporlarında İzmir’in en çok dinlenen radyosu seçildi. Radyo İzleme ve Araştırma Kurumu RİAK ‘ın Ağustos ayı radyo dinlenme raporu geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Türkiye geneli yayın yapan 124 radyonun yer aldığı RİAK’ın Ağustos ayı raporlamasında 89.0 frekansından dinleyicisiyle buluşan Radyo 35 İzmir’in en çok dinlenen radyosu olarak birinci sırada yer aldı.

12 yaş üzeri radyo dinleyicileri üzerinde yapılan araştırma anketine göre Radyo 35, İzmir’de birinci sırada yer alırken ulusal sıralamada ise otuz altıncı sırada yer aldı.

RİAK araştırma sonuçlarını değerlendiren, Radyo 35 Yönetim Kurulu Başkanı Can Göçkün; “27 yıldır İzmir merkezli yayın yapıyoruz. İnternet üzerinden tüm dünyaya yayınlarımızı ulaştırıyoruz. Radyo 35 dinleyicisinden güç alan bir radyo. RİAK’ın ölçüm raporlarında bunu bir kez daha gördük. Bizi İzmir’de birinci sıraya yerleştiren dinleyicilerimize teşekkür ediyoruz. İzmir’in güçlü sesi olmaya devam edeceğiz ” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)