Ana Sayfa » Müzik » Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı

Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı

oduller-reklam-banner

Rap camiasının güçlü isimleri Server Uraz, Joker ve son dönemlerde yaptığı rap şarkılarla gündeme gelen Reynmen arasında bir tartışma yaşandı. Sosyal medya üzerinde paylaşan tartışmada Server Uraz, ‘Ufo 2020 varlığı ile beni heyecanlandıran ikinci ufo. Bundan daha fazla ümitliyim. Zira ilki, Reynmen ile feat yaptı’ sözlerini kullandı.

Kısa bir süre önce Ufo361 ile  ‘Kaçamak’ şarkısında iş birliği yapan Reynmen ise, ‘Sen asla yapamayacaksın Server Uraz’ dedi.

Tartışma şöyle devam etti;

Server Uraz: ‘Kahroldum oysa tek hayalimdi’

Reynmen: ‘Bir ara senin şarkılarının reklamını yapmıştım ondan hatırlıyorum. Sen iyi gibisin aslında niye böyle gereksiz bir hamleye düştük ki? Dua et türkü yapıyorum.’

Server Uraz: ‘Ne güzel işin reklamcılık senin niye türkü yapıyorsun ki’

Halbuki Server Uraz Reynmen’in müziğinin rap müzik olmadığını ve Spotify rap listesinde yer almasının bişr hata olduğunu daha önce dile getirmişti.

‘Dışarıdan Biri Laga Luga Yaptığında…’

Tartışmanın Twitter devam etmesi üzerine Joker de tartışmaya dahil oldu. Ünlü rapçi, Server Uraz’a destek vererek rap camiası adına konuştu. Ünlü rapçi rap dünyasını Reynmen’e şu sözlerle anlattı; ”Rap piyasası hakkında dersine iyi çalışmış olabilirsin lakin rapçiler hakkında bilmediğin bir gerçeği sana söyleyeyim. Biz ne kadar kendi içimizde problem yaşarsak yaşayalım dışarıdan biri laga luga yaptığında kendi problemlerimizi unutuveririz”

Joker bu sözleri ile Reynmen’i bir meslektaş oalrak kabul etmediğini de vurgulamış oldu. Rap dünyasının Reynmen’e karşı birlik olması ve savaş açması daha çok konuşulacak gibi gözüküyor.

İlgili Haber: Server Uraz: ‘Reynmen Rap Müzik Yapmıyor’

Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı

Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı Rap Camiası Reynmen’e Savaş Açtı

Reklam
oduller-reklam-banner