Müzikonair Rashness Meslektaşlarına Sitem Etti: Depremde Bana Geçmiş Olsun Bile Demeyenler, Ortak Albüm Yapıyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rashness Meslektaşlarına Sitem Etti: Depremde Bana Geçmiş Olsun Bile Demeyenler, Ortak Albüm Yapıyor

Rapçi Rashness, meslektaşlarına sitem etti. Depremde eşini, evini ve stüdyosunu kaybettiğini, aylarca yoğun bakımda olduğunu söyleyen Rashness, geliri depremzedelere aktarılacak albüm ile ilgili manidar paylaşımda bulundu.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem felaketinin ardından Türkçe rap camiası geliri depremzedelere aktarılacak ortak bir albüm hazırlığına girmişti. Anıl Piyancı ve Şehinşah tarafından organize edilen albümde Sagopa Kajmer ve Ceza’nın da düet yapacağı öne sürülmüştü.

Ancak daha sonra rapçiler arasındaki anlaşmazlık sebebiyle albümün çıkışının sekteye uğradığı açıklanmıştı.

Bu gelişmeler sonrası rapçi Rashness, meslektaşlarına tepki gösterdi. Rashness sahne adıyla bilinen ünlü rapçi, ”6 Şubat depreminde evim ve stüdyom yıkıldı, enkazda kaldım. Eşimi kaybettim. 2 ay yoğun bakımda olmak üzere 6 ay hastanede yattım. Bana bir baş sağlığı dilemeyen, geçmiş olsun bir ihtiyacın var mı diye sormayan arkadaşlarım depremzedelere yardım albümü yapıyormuş.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)