Red Bull Music Festivali'nde Sürpriz İsimler -
MüzikMüzik Haber

Red Bull Music Festivali’nde Sürpriz İsimler

1-15 Ekim tarihleri arasında İstanbul’un 5 konsept gecesiyle gerçekleşecek olan Red Bull Music Festival’i sürpriz sanatçılarla müzikseverleri heyecanlandırdı.

İlk ayağı ‘Alpha Beat Night’ 3 Ekim Perşembe akşamı Feriye’de gerçekleşecek olan festivalde, Ganalı müzisyen Ata Kak’ın peşine Ammar 808 ve Undomondo sahne alacak. 4 Ekim Cuma akşamı Deniz Müzesi’nde yapılacak olan ‘Aposynthesis Night’ta da Lucrecia Dalt  ve Akkor sevenleriyle buluşacak.

5 Ekim Cumartesi günü ‘Kan Kardeşler Gecesi’nde, rap dünyasının yıldızı Ceza, Cartel, Kabus Kerim, MC Defkhan, Khontkar hip-hop severlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak. Daha sonraki günlerde de, Overmono, Konx-om-Pax, Afrodeutsche, Shanti Celeste, Dasha Rush, Y.Unan, Fluctuosa ve Golem sevenleriyle buluşacak.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)