Müzikonair Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu | Müzikonair
AstrolojiSosyal

Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu

Ay, boğa burcunda.
Güne iyimser başlayabiliriz. Ani, beklenmedik ve sürpriz gelişmeler olabilir bugün. Yenilenme isteğimiz yüksek olacaktır. Ev ile ilgili konular gündemde. Güven ve güvence ihtiyacımız artacaktır bugün. Maddi konular güne hakim. Güzellik ve sanatla ilgili konularda çalışmalar yapılabilir. Yaratıcılık artacaktır. Yemek yapmak keyif verecektir.
Değişik tariflerde yemekler yapmak istenebilir. İştahımız artacaktır. Cilt bakımı, saç bakımı yaptırılabilir. Saç kestirilebilir, boyatılabilir. Alışveriş için uygun bugün. Lüks tüketime karşı dikkat edilmelidir. Müzikli ve yemekli ortamlarda zaman geçirilebilir. Özellikle Türk sanat müziği dinlemek şifa etkisi yaratacaktır bugün. Mavi ve pastel tonlarda kıyafetler giyilebilir. Akik ve kehribar taşlı takılar takılabilir.
Sevgiler
Astrolog Sanem Aydın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)