AstrolojiSosyal

Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu

Ay, Başak burcunda. Güne biraz huzursuz başlansa da öğleden sonra neşemiz yerine gelecektir. Sabah saatleri ilişkilerde anlaşmazlıklar oluşabilir. Duygu ve mantık dengemizi kurmakta zorlayabiliriz. İlişkilerde kıskançlık v.s. duygular oluşabilir. Merkür Koç burcuna geçti bugün. Zihinsel faaliyetlerimiz hızlanacaktır. Hızlı ve çabuk hareket etmek isteyeceğiz bir ay süresince. Düşünce sistemimiz pozitif işleyecektir. 07:29-14:22 arası Ay, boşlukta kalacaktır. Bu zaman diliminde yarım kalan işler bitirilebilir.

Temizlik ve düzen gerektiren işler yapılabilir. Meditasyon ve dua çalışmaları için uygun. 14:22’de Ay, boşluktan çıkacak ve terazi burcuna geçiş yapacak ve hemen Ay-Merkür karşıtlığı yaşanacaktır. İlişkilerde denge kurmamız gerekecektir. Karşılaşmalar yaşanabilir. Anlaşma ve imza gerektiren konular 14:22 sonrasına bırakılmalıdır.

Estetik ve güzellik içeren konular öne çıkacaktır. Cilt bakımı, saç bakımı ve saç kesimi yaptırılabilir. Adaletle ilgili konular gündeme gelecektir. Sanatla ilgili konularda çalışmalar için 14:22 sonrası daha uygundur. Pembe renkli kıyafetler giyilebilir. Pembe kuvars taşı niyet edilerek taşınırsa şans verecektir. Sevgiler

Astrolog Sanem Aydın

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.