Müzikonair Seda Üren: Ticari Kaygılar Yüzünden Sektör Şekil Değiştirdi… | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Seda Üren: Ticari Kaygılar Yüzünden Sektör Şekil Değiştirdi…

''Melekler Korusun" şarkısı ile yeniden sevenlerinin karşısında çıkan Seda Üren, Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu ile Devr-i Âlem programının canlı yayın konuğu oldu. Ünlü şarkıcı günümüz müzik piyasasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

”Melekler Korusun” şarkısı ile yeniden sevenlerinin karşısında çıkan Seda Üren, Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu ile Devr-i Âlem programının canlı yayın konuğu oldu.

“Gerek şarkının stüdyo aşaması, gerekse klip aşamasında tüm ekiple keyifli bir çalışma yaptık.” diyen Üren, “O an ruhumdan gönlümden ne aktıysa o şekilde okudum, net yalın ve şeffaf, bir kerede, ortaya dua gibi bir şarkı çıktı. İyi olacağımdan sonra ters köşe yaptık” dedi.

Tekin’in 90’lar ve bugünler başlıklı sorusuna yanıt veren Üren, “Bizim geldiğimiz nesille şimdi ki nesil çok farklı. Mesela rap çok moda ama çoğu içerik agresif ve argo sözler bu tehlike. Ticari kaygılar yüzünden sektör şekil değiştirse de biz elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu