Sefo Ünlü Oyuncu İle Aşk Mı Yaşıyor? -
MüzikMüzik Haber

Sefo Ünlü Oyuncu İle Aşk Mı Yaşıyor?

Ünlü rap sanatçısı Sefo ve tanınmış oyuncu Rabia Soytürk'ün aşk yaşadığı öne sürüldü. Daha önce yakın arkadaş olduklarını açıklayan Sefo ve Rabia Öztürk'ün dostluklarının aşka dönüştüğü iddia edildi.

Ünlü rap sanatçısı Sefo ve tanınmış oyuncu Rabia Soytürk’ün aşk yaşadığı öne sürüldü. Daha önce yakın arkadaş olduklarını açıklayan Sefo ve Rabia Öztürk’ün dostluklarının aşka dönüştüğü iddia edildi.

Daha önce sık sık birlikte görüntülenen ikili, başta aşk iddialarını yalanlamıştı. Bir mekanda yemek yerken ve ardından arabada görüntülenmeleri, hayranlarını şaşırtmıştı. Ancak güzel oyuncu, Sefo ile aşk yaşamadığını açıklamıştı. Soytürk, “Sizi gördüğümde oldukça şaşırdım. Hayatımda biri var ama o kişi Sefo değil” diyerek durumu netleştirmişti. “Aramızda uzun süredir devam eden bir arkadaşlık var. Dün gece sadece birlikte yemek yedik, başka bir şey yok” şeklinde konuşarak iddiaları reddetmişti.

Tüm bu gelişmelerin ardından Rabia Soytürk, geçen yazın başında YouTube fenomeni Fester Abdü ile ilişkisini sonlandırmış ve daha sonra basketbolcu Semih Say ile bir düğünde yakınlaşmıştı.

Ortaya atılan iddiaya göre, Rabia Soytürk’ün yeni sevgilisi rap yıldızı Sefo. İkilinin dostluklarının zamanla aşka dönüştüğü ve gizlice bir ilişki yaşadığı, sadece yakın arkadaşlarının bildiği bir sır gibi saklandığı konuşuluyor.

Öte yandan geçen haziranda Melisa Döngel’den ayrıldığında, Sefo “Henüz ilişki kapısını tamamen kapatmadım ama bir ilişki olursa direkt evlenmek istiyorum” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)