Müzikonair SERTAB ERENER PSİKOLOJİK SORUNLAR MI YAŞIYOR? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

SERTAB ERENER PSİKOLOJİK SORUNLAR MI YAŞIYOR?

18 yıllık sevgilisi Demir Demirkan’ın lise aşkı Seda İnce’ye dönmesinin şokunu yaşayan Sertab Erener’in en çok çocuk konusunda kalbinin kırıldığı ortaya çıktı.

Güneş’te yer alan habere göre, Sertab Erener, çocuk yapmayı çok istediği için yıllar önce sağlık sorunları yaşayan Levent Yüksel’den boşanmış, ardından Demir Demirkan’la aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak Demirkan röportajlarında “İçimde 1,2 çocuk var. Onlar yeter” diyerek çocuk yapmayı hiç istemedi.

Erener de “İlişkim bozulsun istemiyorum” diyerek sevgilisinin kararına ayak uydurdu. Geçen aylarda ise Erener, iddiaya göre Demirkan’ın tekrar beraber olmaya başladığı Seda İnce’ye ondan çocuk yapmak istediğine dair mesajını yakaladı. Çok üzülen 49 yaşındaki Erener’in psikolojik yardım aldığı da öne sürülüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)