Müzikonair Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan İle Neden Ayrıldıklarını Açıkladı! | Müzikonair
GündemSosyal

Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan İle Neden Ayrıldıklarını Açıkladı!

Seyhan Soylu, geçtiğimiz gün İzzet Yıldızhan ile eski sevgili olduklarını açıklamıştı. 'Al Sana Haber' programında konuşan Soylu, neden ayrıldıkları konusuna da açıklık getirdi. 

Seyhan Soylu, geçtiğimiz gün İzzet Yıldızhan ile eski sevgili olduklarını açıklamıştı. ‘Al Sana Haber’ programında konuşan Soylu, neden ayrıldıkları konusuna da açıklık getirdi.

Seyhan Soylu İzzet Yıldızhan İçin İntihara Kalkışmıştı

‘Al Sana Haber’ programına telefonla bağlanan Ahu Tuğba, Seyhan Soylu ve İzzet Yıldızhan’ın ilişkisinde bilinmeyenleri anlattı: “Seyhan aşık oldu maalesef çok çekti. Dünya’da hiçbir şeyi görmüyordu. Yatıp kalkıp İzzet. Ben böyle bir şey görmedim.”

Soylu’nun o dönem intihara kalkıştığını da doğrulayan Tuğba, “Falçatayla kesmiş. Ben şok oldum o gün bilekleri kanlar içinde görünce. Ben böyle bir ağlama böyle bir aşk görmedim. Ben böyle acı çeken bir kadın görmedim. Bileklerini bile bezle saramıyorduk. Bırakmıştı kendini. O zamanlar da Seyhan’ ın çok şöhretli olduğu zamanlar. Kimse yanına yaklaşamıyor. İzzet de o kadar şöhret değildi. Pavyonlarda şarkı söyleyen bir arkadaşımızdı. Annesi Emine Hanım Seyhan ile küstü. Ne olduysa bu olaylar ondan sonra oldu zaten” dedi.

Ayrılmamıza Sebep Olan Annemdir

Seyhan Soylu da annesi yüzünden ayrıldıklarını belirterek, “Seyhan Soylu’ da “Evet. Ayrılmamıza sebep annemdir. O tarihte annemi dinlemek zorunda kaldım. Annem çok güçlü bir siyasetçiydi. Rahmetli oldu. Ayrılma sebebini anlatırsam insan içine çıkamaz. Ama bahsetmek istemiyorum. O dönem ciddi psikolojik tedavi gördüm. Ve Ahu Tuğba çok yanımda oldu.” ifadesine yer verdi.

 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)