Müzikonair Show Radyo ve Radyo Viva’nın Başına Kim Geçti? | Müzikonair
RadyoUlusal

Show Radyo ve Radyo Viva’nın Başına Kim Geçti?

Kısa bir süre önce şarkıcı Ebru Yaşar’ın eşinin satın aldığı Show Radyo ve Radyo Viva’nın başına Murat Kelkitlioğlu geçti.

Akşam Gazetesi’nde uzun süre Genel Yayın Yönetmenliği yapan Murat Kelkitlioğlu, “Yarından itibaren Yeni Birlik Gazetesi, Show Radyo, Radyo Viva ve Bizimev TV’den oluşan 3N Medya’nın başına geçiyorum” açıklamasında bulundu.


Türk Medya Grubu, Akşam gazetesinin 2015 yılından bu yana Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Murat Kelkitlioğlu’nun görevden ayrıldığını duyurmuştu.  Kelkitlioğlu da sosyal medyadan yaptığı açıklamayla gazeteden kendi isteği ile ayrıldığını doğrularken, ‘Murat Kelkitlioğlu, “Yarından itibaren Yeni Birlik Gazetesi, Show Radyo, Radyo Viva ve Bizimev TV’den oluşan 3N Medya’nın başına geçiyorum” ifadelerini kullandı.

Kelkitlioğlu açıklamasını şöyle sürdürdü;  “Aynı hassasiyetleri olan güçlü bir yayın grubu oluşturmanın hayaliyle bu adımı atarken, yeni sürprizlerle karşınızda olacağımızı ifade etmek istiyorum”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)