Sihirli Mikrofon Yarışması'nın Perde Arkasında Yaşanan Bir Olay!.. -
ÖzelRadyoYerel

Sihirli Mikrofon Yarışması’nın Perde Arkasında Yaşanan Bir Olay!..

muzikonair-ozel-haber-banner

TRT Kent Radyo İzmir 99.1 frekansında her Perşembe 23:30 – 24:00 saatleri arasında radyocuların konuk olduğu ve Özcan Beylan’ın sunduğu programın bu haftaki konuğu Arif Güven’di!..

Deneyimli radyo programcısı Arif Güven, İzmir Aliağa’da Aktif FM Genel Yayın Yönetmenliği yapmakta. Aynı zamanda Türkiye’nin 26 yerel radyosunda Arif Güven Show Time isimli radyo programını sunuyor…

Özcan Beylan ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Güven, esprileriyle programı renklendirirken anlattığı bir anısı bir anda stüdyoyu duygusallaştırdı.

Arif Güven, geçtiğimiz dönem Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde finalist olduğunu ve SMS ile kendisine oy atılabileceğini belirtti. Bunun ardından Yalova’da Gözde FM’de programlarını dinleyen görme engelli karı koca olan yaşlı bir kadın ve yaşlı bir adamın radyo stüdyolarına imkanları bulunmadığından karlı bir havada tam 17 kilometre yürüyerek geldikleri ve radyo yönetimi ile görüşerek Arif Güven’e oy atmak istediklerini, nasıl yapacaklarını bilemedikleri, görme engelli olduklarını söyledikleri ve radyo çalışanlarından yardım istediklerini anlattı.

Programda anısını anlatırken duygulanan Arif Güven, ömrü boyunca unutamayacağı bir olay olduğunu sözlerine ekledi.

Programın tekrarını aşağıdan dinleyebilirsiniz!..

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)