GündemSosyal

Sinan Akçıl Aleyna Kalaycıoğlu Sorularına Noktayı Koydu: Mutluyum!

Sinan Akçıl, Aleyna Kalaycıoğlu ile aralarında çıkan aşk dedikoduları hakkında konuştu. Ünlü müzisyen, ''Ne yazarlarsa yazabilirler sorun değil. Güzel bir birliktelik. mutluyum yani memnunum.'' dedi. 

Geçtiğimiz gece, söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Talha Yıldırım’ın seslendireceği ‘Tektaş’ şarkısının klip çekimi gerçekleşti. Sinan Akçıl, Fevzi Kaan ve Talha Yıldırım ile kamera karşısına geçti ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sinan Akçıl’ın adı son zamanlarda birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılıyordu. Burcu Kıratlı, eski eşi Sinan Akçıl’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Kalaycıoğlu için, “Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a, ‘Abi’ diyordu” açıklamasını yapmıştı.

Akçıl, Burcu Kıratlı’nın, “Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a, ‘Abi’ diyordu” cümleleri ile ilgili sorulara, “Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. Abi falan demedi Aleyna bana” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.