Taylor Swift'in Sürpriz Albümü "Folklore" Ses Getirecek Mi? -
Albüm & SingleMüzikMüzik Haber

Taylor Swift’in Sürpriz Albümü “Folklore” Ses Getirecek Mi?

Grammy Ödüllü sanatçı Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde “Folklore” adlı bir albümünü müzikseverlerle buluşturmuştu. Pop müziğin başarılı isminin albümünün tutup tutmayacağı ise merak konusu oldu.

Taylor Swift’in sürpriz albümü “Folklore” ile ilgili müzik dünyasında pek çok yorum ve eleştiri geldi. Swift’in yeni albümü ile ilgili Washington Post yazarı Chris Richards “Pandemide bu albüm ses getirir mi?” sorusundan hareketle şarkıları değerlendirdi. 

13 şarkıdan oluşan albümle ilgili köşe yazarı Richards şu ifadeleri kullandı:

“Taylor Swift, kendisini aramızdaki ‘zarif bir konuk’ olarak sunan kariyerinin en sessiz, en sofistike albümünü yaptı. Swift’in yeni albümü, kariyerindeki 20 yıl boyunca ne kadar  büyük işler yaptığını ortaya koymasa da karantinada elinde gitar çalan klasik kız imajını da yansıtmıyor. ‘Folklore‘ albümüyle elde ettiği zafer, Swift’in birdenbire elde ettiği bir başarı değil. Swift pop listelerini o kadar iyi çökertti ki, nihayet müziğinde mütevazı sesinin kendisi gibi görünmesi için yeterli alan açtı. Bu albümüyle de kulaklarda yumuşak bir ses bırakıyor. Swift zaten kör köşelerde dönen bir sanatçı değil. Ve bu yolda yavaş yavaş geleceğe doğru adım atıyor.”

Yazının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)