Müzikonair Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Çıkış: Meslektaşlarım Adına Özür Dilerim | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Çıkış: Meslektaşlarım Adına Özür Dilerim

Tuğba Ekinci, müzisyenler adına yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Tuğba Ekinci, müzisyenler adına yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Kademeli normalleşme planı kapsamına alınmayan müzisyenler tepkilerini dile getirip sosyal medya üzerinden isyan etmeye devam ederken Tuğba Ekinci, Cumhurbaşkanına seslenerek ‘meslektaşlarım adına özür diliyorum’ dedi.

Kademeli normalleşme adımlarında müzisyenlere ve eğlence sektörü emekçilerine herhangi bir destek verilmemesi tepkileri beraberinde getirmişti. Aylardır işsiz olan sektör emekçileri ekonomik zorluklar yaşamaya devam ederken, sosyal medya üzerinden tepkiler çığ gibi gelmye devam ediyor.

Tuğba Ekinci, Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını paylaştı ve şunları söyledi;

”Dünyanın en zeki en karizmatik Cumhurbaşkanı sizden müzisyenlere göre bir düzenleme bekliyorum rica ediyorum . Meslektaşlarımın hitap şekilleri İçin ben özürdilerim . Adam gibi İstemeye telefuzu öğrenemediler ne yazıkki .”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)