GündemSosyal

Türkiye’nin Gündemine Oturan Olayda Şoke Eden Yeni İddia

Ünlü şarkıcı ve yazar Onur Akay, Suphiye Orancı’nın 4’üncü kızı Songül’ün babasının, rahmetli şarkıcı Ferdi Özbeğen olduğunu yazdı.

Ünlü şarkıcı ve yazar Onur Akay, Suphiye Orancı’nın 4’üncü kızı Songül’ün babasının, rahmetli şarkıcı Ferdi Özbeğen olduğunu yazdı.

Suphiye Orancı’nın Metin Akpınar’dan olan ikiz kızları Duygu ve Sevgi Nebioğlu’nun en büyük ablalarının babası olduğu iddia edilen Ferdi Özbeğen 2013 yılında vefat etmişti. Onur Akay’ı aradım, “Bilal abi, Ferdi beyin cin*sel eğilimini çok iyi biliyorum ama yazdığım haber doğru. Uğur Dündar’la adı anılan Dilara G.’nin babasını ise yazmayacağım, kendi çıksın erkek gibi “Babası benim” desin.

Ferdi Özbeğen, Hilmi Mutlu isimli arkadaşını nüfusuna geçirmiş ve tüm mirasını ona bırakmıştı.

Sevgi Nebioğlu, Duygu Nebioğlu

Ne olmuştu?

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Uğur Dündar’ın DNA raporunun sonucunu değiştirdiğini öne sürerek ablasının haziran ayında mahkemeden çıkacak karara itiraz etmeye hazırlandığını açıkladı.

Sanatçı Metin Akpınar’ın kızı olduğunu iddia eden Duygu Nebioğlu’nun, Uğur Dündar’ı “babalık davası açtığı” iddiası gündeme bomba gibi düştü. Uğur Dündar, bu iddialarla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Dündar, davanın doğruluğunu doğrulayarak, Adli Tıp Kurumu tarafından gerçekleştirilen DNA testi sonuçlarını paylaştı. Test sonucuna göre, Dündar’ın biyolojik baba olmadığı belirlendiğini açıkladı. Dündar, konunun kendisi için kapanmış olduğunu ifade etti.

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Uğur Dündar’ın DNA raporunun sonucunu değiştirdiğini öne sürerek ablasının haziran ayında mahkemeden çıkacak karara itiraz etmeye hazırlandığını açıkladı;

Metin Akpınar’dan önce Uğur Dündar’ı öğrenmiştim. Ben babama nasıl benziyorsam, ablam da Uğur Dündar’a benziyor.Saçları turuncu, uzun boylu, manken gibi bir kadın. İtiraz dilekçesini hazırlıyoruz. DNA raporunun sonucuyla oynandığını düşünüyoruz. Elbette bu konuyu kanıtlayacağız”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu