Müzikonair Ücretsiz Şarkı Yayınlamak Artık Mümkün! | Müzikonair
Bilgi Deposu 5N1KGenel Bilgiler

Ücretsiz Şarkı Yayınlamak Artık Mümkün!

Dijital platformlarda ücretsiz şarkı yayınlamak isteyen sanatçılar için Türkiye'nin en geniş müzik paneli hizmeti Müzikonair birçok fırsat sunuyor.

Dijital platformlarda ücretsiz şarkı yayınlamak isteyen sanatçılar için Türkiye’nin en geniş müzik paneli hizmeti Müzikonair birçok fırsat sunuyor. Sanatçıların müzik projelerini milyonlarca dinleyici ile buluşturan dijital platformlara ücretsiz olarak şarkı yüklemek artık mümkün.

Herhangi bir plak şirketi ile çalışmadan, tamamen kendi adınız ve kimliğiniz ile Spotify, Apple Music gibi dijital platformlardan sesinizi duyurabilirsiniz. Yeni bir şarkı yaptınız yahut şarkınızı dijital platformlara yüklemek istediniz. Bu esnada özellikle bağımsız çalışan sanatçıların kafasında soru işareti olan dijital platformlara şarkı yüklemek konusunda Müzikonair ile iş birliği yapabilirsiniz.

Ücretsiz Şarkı Yayınlamak Mümkün

Peki dijital platformlarda ücretsiz şarkı yayınlamak mümkün mü? Bu sorunun cevabı evet. Normal şartlarda bilindiği üzere bir sanatçı bir plak şirketi yahut bir dağıtım şirketinin label şirketi çatısı altında eserini yayımlar ve bu kanallar aracılığıyla dijital platformlara yükler. Ancak bu yöntem hem bağımsız çalışan müzisyenlerin birçoğuna prensip olarak aykırı hem de birçok protokolü beraberinde getiriyor. Günümüzde sanatçılar daha özgür, bağımsız ve kendi yolunda ilerlemek istiyor. Bu sebepten dijital platformlarda var olabilmek, YouTube’da kendi kanalı üzerinden şarkı yayınlamayı hayal ediyor. Kısaca müzisyenler kendi prodüktörü ve yapımcısı olmak istiyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz ekonomik sebepler olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz ve bedelsiz olarak başlangıç desteklerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Şarkınızı Ücretsiz Yayınlayabilirsiniz

Ücretsiz şarkı yayınlamak ve şarkınızı milyonlara ulaştırmak için güçlü destekler yakalayabilirsiniz. Bir sanatçı yahut bir müzik grubu fark etmeksizin dijital platformlardan elde ettiğiniz gelirleri hak kaybına uğramadan ve telif sıkıntısı ile karşılaşmadan kazanca dönüştürebilirsiniz. Bu noktada sektörde işinin ehli, referans sahibi ve prestijli şirketlerin başında gelen Müzikonair ile iş birliği sağlayarak, dijital platformlara şarkı yükleme konusunda donanım elde edebilirsiniz. Müzikonair Company ile global çapta şarkınızı yayımlayabilir gelir elde edebilirsiniz. Netd Müzik YouTube kanalı, Spotify, YouTube Music, Apple Music, Fizy, Amazon Music ve diğer tüm online mağazalarda şarkınızı ücretsiz lisanslayıp yayımlamanız mümkündür. Bu sayede hak kaybına uğramadan gelirlerinizin yüzde 25’ine yahut yüzde 50’sine sahip olabilirsiniz. Öte yandan dağıtım yapılan kanallarda şarkınızın izlenmesi 1 milyon olduğuna sonraki projeniz için avans desteği de elde edebilirsiniz.

Şarkı Yayınlama ve Daha Fazlası

Ücretsiz şarkı yayınlamak dışında radyo, televizyon, gazete ve dergilerde PR çalışmanız yapılmaktadır. Öte yandan müzikal çalışmalarınızda da destek sağlanmaktadır. Aranje, mix, mastering, stüdyo kayıt, klip çekimi, montaj, kurgu, söz – beste, altyapı ve vokal koçluğu gibi hizmetlerden faydalanmanız mümkündür.

daha fazlası için tıkla

Daha fazla bilgi için [email protected] ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu