Uğur Bozdağ Radyo Ritim İle Yollarını Ayırdı!.. -
RadyoYerel

Uğur Bozdağ Radyo Ritim İle Yollarını Ayırdı!..

Sevilen radyocu Uğur Bozdağ, radyo Ritim’deki görevinden ayrıldı. Bozdağ, 103.8 frekansında yayın yapan Radyo Ritim’deki görevinden ayrılırken sosyal medya hesabından dinleyicileri ile vedalaştı. İşte o paylaşım;

Geldik hikayemizin sonuna !!!

4 yıldır görev yaptığım #RadyoRitim’le yollarımız ayrıldı.

İlk yayıncısı olmakla beraber küçük bir bebek olarak elimize aldığımız radyomuzu ekip arkadaşlarımında gayretiyle sektörde bir yere getirebildiysek ne mutlu.

Maddi ve manevi destekleri ile yanımda her zaman var olan,gelecekte de elini omzumda hissedeceğim patronum ve manevi abim  Yasin Basturk ’e , dostluğu ve kardeşliği ile güzel günlere imza attığımız patroniçem Burcu Büyükbayraktar Baştürk ’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Herhangi bir sorun olmadan ayrılmak hele ki bu dönemde ve bu sektörde zordur.Ne mutlu bana ki güzel hatıralarla ayrılıyorum.Merakta kalmasın hiç kimse biz ayrılsakta beraberiz .

Radyodaki ekip arkadaşlarıma,özellikle misafirlerimi çok iyi ağırlayıp beni her zaman utandıran,sevgilerine inandığım eski adıyla #vialand şimdi ki adıyla #isfanbul ailesine de teşekkür ederim.

Şehrin yeni ritmi ile başlayıp senin ritmin ile devam eden bu süreçte bu güzel bebeği el ele büyüttüğüm,desteklerini benimle buluşturan Basın danışmanlarına,menajerlere,sanatçı dostlarıma da teşekkür ederim.

Hergün yayınımı renklendiren,yayın yaptığım her saati radyonun en çok dinlenen saati yapan dinleyen olmaktan öteye geçip bana aile olan o güzel yüreklerede sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Bayramı atlatalım.Bu gemi elbet bir limana demirleyecektir ?

Hoşçakalın sevgiyle kalın…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)