Ana Sayfa » Müzik » Ünlüler Onun İçin Harekete Geçmişti… Harika Avcı’dan Önemli Açıklama!

Ünlüler Onun İçin Harekete Geçmişti… Harika Avcı’dan Önemli Açıklama!

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz hafta maddi ve manevi olarak zorluk yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Avcı, “Bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Kısa zaman içerisinde problemleri çözülebilir hale getireceğimden eminim” notunu düştü.

Geçtiğimiz hafta Lerzan Mutlu’nun “Lerzan’la Çok Mutlu” adlı programına katılan Harika Avcı ile ilgili atılan iddia çok konuşulmuştu. Avcı’nın ev sahibi, kirasını bile ödeyemediğini, maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı günler geçirdiğini belirtmiş; Lerzan Mutlu ise yayında gözyaşlarını tutamamış, ünlü sanatçı için yardım çağrısı yapmıştı.

Harika Avcı’ya hayranlık duyduğunu belirten sosyal medya ünlüsü ve iş insanı Selin Ciğerci ise ev sahibiyle iletişime geçeceğini ve kiralarını ödeyeceğini söylemişti.

HARİKA AVCI’DAN İLK AÇIKLAMA!

Tüm bunların ardından Harika Avcı sessizliğini Instagram hesabından bozdu. Sıkıntılı günler yaşadığını doğrulayan Avcı, problemlerini çözeceğine inancının tam olduğunu belirterek şu notu düştü:

“Sevgili ve değerli basın mensupları ve kıymetli sevenlerim… Birkaç gündür basında konuşulanları üzülerek seyretmekteyim. Her insanın hayatında olabilecek geçmişten gelen problemlerden kaynaklı bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. Ancak şu anda takdir edersiniz ki; bu konular ile ilgili konuşmak istemiyorum. Hiçbir yerde zorla tutulmuyorum ve insiyatifim dışında hareket etmiyorum. Ben ezelden beri kendi sorunları ile kendi bildiğim yöntemlerle başa çıkmayı seven bir karaktere sahibim. Kısa zaman içerisinde problemleri çözülebilir hale getireceğimden eminim”

Ünlüler Onun İçin Harekete Geçmişti… Harika Avcı’dan Önemli Açıklama!

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani