Müzikonair VAV Radyo Artık Tüm Türkiye’de!.. | Müzikonair
RadyoUlusal

VAV Radyo Artık Tüm Türkiye’de!..

24 saat Kur’an-ı Kerim, Hadis-i Şerif ve dua dinlemek isteyenlerin radyosu olarak yola çıkan VAV Radyo artık tüm Türkiye’de!

Turkuvaz Radyolar dijital platformunda bulunan 10 radyodan birisi olan VAV Radyo artık karasal yayını ile tüm Türkiye’de.

Dünyanın ve Türkiye’nin seçkin hafızlarının 24 saat Kur’an-ı Kerim okuduğu VAV Radyo’da Hadis-i Şerifler ve dualar da yer alıyor.

“Kur’an’ın Sesi VAV Radyo”da; Kur’an-ı Kerim meali, Peygamberimizin Hayatı, Kur’an’dan Kıssalar, Ashab-ı Kiram’dan örnekler, Büyük İslam Alimlerinin kısa hikayeleri ve sağlam kaynaklardan temel İslami bilgiler de dinleyenlere ulaştırılıyor.

Alanında yetkin isimlerin konuk olduğu programlarda tarih, düşünce ve hayata dair hoş sohbetler dinleyiciler ile buluşurken, gönül kapımızı aralayan ilahiler ile kulaktan kalbe yolculuk da VAV Radyo’da…
Nostaljik bir alışkanlığı da gün yüzüne çıkaran VAV Radyo, radyo tiyatrosunu yayın akışına ekleyerek, günümüzde yaşatmaya devam ediyor.

Karasal yayınla evde, iş yerinde, aracınızda rahatça dinleyeceğiniz radyonuza; cep telefonu ve tabletinize indireceğiniz akıllı telefon uygulaması ile de kolayca erişebileceksiniz.

VAV Radyo’nun müdavim ve tutkunları arasına siz de katılın, yalnız kalmayın.

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)