WhatsApp'tan Çevrimdışı Görünmek İsteyenlere Yeni Özellik -
SosyalSosyal MedyaVitrin

WhatsApp’tan Çevrimdışı Görünmek İsteyenlere Yeni Özellik

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çevrimiçi olduğunu diğer kişilerden gizlemek isteyen kullanıcılar için yeni özelliğini sundu.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çevrimiçi olduğunu diğer kişilerden gizlemek isteyen kullanıcılar için yeni özelliğini sundu. Her geçen gün yeni özellikler ekleyen WhatsApp, ‘çevrimdışı ol’ özelliği ile rakiplerini geride bıraktı.

Bildiğiniz gibi uygulamada, son görülme özelliğini gizleyebileceğiniz bir özellik yer alıyor. Her ne kadar bu özellik son görülme zamanınızı gizlese de çevrimiçi olduğunuzda diğer kullanıcılar bunu görebiliyor. WhatsApp, kullanıcılarına çevrimiçi durumlarını gizleme özelliğini tüm kullanıcılara açmaya başladı.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, kendilerinin çevrimiçi durumlarını takip eden birileri varsa onların kendilerini izlemelerini engelleyebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)