FenomenMüzikMüzik HaberSosyal

Yeşim Salkım Hakkında Cumhurbaşkanına Hakaretten Suç Duyurusu!

Pınar Gültekin cinayetinin olduğu gün Murat Övüç’ün 2 hafta önce verdiği bir röportajda kadınlarla ilgili söyledikleri gündem olmuştu. “Kadın, erkeğin bir adım arkasında durmak zorunda“diyen Murat Övüç, sosyal medyada linç edilmiş ve fenomenin sahneleri bir bir iptal edilmişti.

Ardından bu konu üzerinden Murat Övüç ile Yeşim Salkım arasında gerginlik yaşanmıştı. İkili arasındaki gerginlik Murat Övüç’ün sahnesine taşınmış ve Övüç sahnede Salkım’a hakaret etmişti. Bunun üzerine Salkım ise Övüç’e dava açmıştı.

İlgili Haber: Murat Övüç’ten Yeşim Salkım Açıklaması: ‘Yaptığım Büyük Terbiyesizlik…’

SEYHAN SOYLU YARGIYA BAŞVURDU

Tüm bu sorunların aşılması için Övüç ile yakınlığıyla bilinen magazin yorumcusu ve gazeteci Seyhan Soylu, araya girmiş ve konuya tarafsız bir şekilde yaklaşmıştı. Her iki tarafa da soğukkanlı olması yönünde çağrıda bulunmuş ancak Yeşim Salkım haksız bir infazın fitilini ateşlemişti.

İlgili Haber: Yeşim Salkım Ve Murat Övüç Tartışmasına Seyhan Soylu Dahil Oldu!

En son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret niteliğinde sözler sarf eden Salkım’ın bu tavrı, Soylu için bardağı taşıran son damla oldu. Salkım, sosyal medyada “Sisi” lakabıyla bilinen Soylu’ya seslenerek “Bana o diktatörü savunma. Vicdansız, merhametsizin birisi işte. Yalan mı konuştum sanki” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan saygısını her yayında  açık açık dile getiren  Seyhan Soylu ise “Atatürk’ün makamında oturan  Cumhurbaşkanımıza kimse hakaret edemez” diyerek yargıya başvurdu.

Soylu, ünlü şarkıcı Yeşim Salkım’ın sosyal medyasında paylaştığı suç delili olan video yayını ile konuşmaya tanık olan şahitleriyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan kulislerde Yeşim Salkım’ın, Seyhan Soylu’nun hesap sormasıyla başlayan süreçte hakaret videosunu karartmak için aktivist gazeteciye saldırdığı konuşuluyor.

seyhan soylu yeşim salkım murat övüç suç duyurusu cumhurbaşkanı

seyhan soylu yeşim salkım murat övüç suç duyurusu cumhurbaşkanı

seyhan soylu yeşim salkım murat övüç suç duyurusu cumhurbaşkanı

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.