Müzikonair Yeşim Salkım ve Gülben Ergen’den Ateşkes Mi Geliyor? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yeşim Salkım ve Gülben Ergen’den Ateşkes Mi Geliyor?

Yeşim Salkım katıldığı bir açılışta Gülben Ergen'e teşekkür etti.

Yeşim Salkım, yakın arkadaşı Emel Güneş’in güzellik salonu açılışına katıldı. Toplu kurdele kesimi sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Salkım, kadınlara önemli tavsiyelerde bulundu. “Güzellik son zamanlarda bütün kadınların ve bütün erkeklerin özellikle çok düşkün olduğu bir konu… Bunu doğru yaptığın zaman bence belli bir yaş aldıkça da ihtiyacımız olan bir şey. Herkesin hakkı güzel olmak. Hem cinsim olduğu için dostum Emel’i desteklemek istedim” dedi.

Son dönemlerde estetik yaptırarak birbirine benzeyen kadınlara; “ Ben Estetiğe karşı bir kadın değilim. Çünkü yaşımız ilerliyor. Yaşımız ya neticede yerçekimine karşı koymuyoruz. Zaman içinde küçük dokunuşlarla kendinizi özümüzü bozmadan abartıya kaçmadan yaptırmak bence zararlı değil. Tabi ufak dokunuşlar. Bence kadınları güzelleştirir. Burada da işin ehline gitmek çok önemli. Bütün kadınlar birbirine benzemesin bir fikir alsın. Kadınlar mesela estetik salonu veya güzellik salonu gittiğinde direk gördüğünü istiyor. İyi de o sana yakışıyor olabilir. Biraz buralarda kıymet vermek lazım. Bu da belli eğitim istiyor zaten derken Güneş, “Oluyor ancak bu herkesin yüz yapısı yüz hattı farklı olduğu için biz ona yakışana yönlendiriyoruz. Avrupalı ünlülere daha çok benzemek istiyorlar dedi.

Aynı zamanda TGRT’de bir program sunan Salkım, programın gayet iyi gittiğinden bahsetti. Yakın zamanda kaybettiği babası ile de açıklamalar yapan Yeşim Salkım, Gülben Ergen’e teşekkür etti.  Gülben Ergen’in babasının cenazesine çelenk göndermesiyle ilgili olarak “Ölüm zor bir durum. Onun da ailesinden birisi vefat etseydi, ben de yollardım diye düşünüyorum. Bizim aramızda yaşananlar çok ayrı bir konu ama ölüm başka bir şey. Teşekkür ederim gönderdiği için. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın herkesin de işi gücü yolunda gitsin hakikaten. Bundan sonra bu mesleğin içerinde hiç kimseyle bir alışverişim bir kavgam bir dövüşüm bundan sonra olmayacaktır. İlahi adalet denen bir şey var. Güzel günler olsun iyi günler olsun. Allah çocuklarımıza uzun ömürler versin“ dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)