Müzikonair Yıldız FM, Şehit Haberlerine Duyarsız Kalmadı!.. | Müzikonair
RadyoYerel

Yıldız FM, Şehit Haberlerine Duyarsız Kalmadı!..

Art arda gelen şehit haberlerine Yıldız FM sessiz kalmadı. Dinleyiciler 1 saat içinde şehitlerimiz, asker ve polislerimiz için 4 milyon Kelime-i Tevhid aldılar. Cuma gününe kadar dağıtılan Kelime-i Tevhid’lerin 10 milyon olması ve 250 hatim dağıtılması olması bekleniyor.

Ülkemizde yaşanan terör eylemleri hızlanırken, art arda gelen şehit haberleri ülkemizi yasa boğdu. Pazar gün Dağlıca’da 16 askerimiz şehit olurken, bugün Iğdır ve Tunceli’den şehit haberleri geldi. Iğdır’da PKK’nin yola döşediği bin tonluk patlayıcıyla 14 polisimiz şehit olurken, Tunceli’de 1 özel harekât polisimiz kızının yanında şehit edildi.

ŞEHİTLERİMİZİN, ASKER VE POLİSLERİMİZ İÇİN

Gelen bu şehit haberlerine Yıldız FM sessiz kalmadı. Vatanımızın birliği, dirliği adına şehitlerimiz, asker ve polislerimiz için Kelime-i Tevhid dağıtımına başladı. Kazım Ören’in ‘Rahmet Programı’nda başlayan Kelime-i Tevhid dağıtımı 4 milyona ulaştı. 1 saat içinde dinleyiciler 4 milyon Kelime-i Tevhid aldılar. Cuma gününe kadar dağıtımı sürecek olan Kelime-i Tevhid’in 10 milyon olması bekleniyor. Cuma saat 15.30’da toplanan Kelime-i Tevhid’lerin duası yapılacak. Fevzi Kanat’ın ‘Muhabbet Deryası’ adlı programında Hatim dağıtılmaya başlanacak. Vatanımızın birliği, dirliği adına şehitlerimiz, asker ve polislerimiz için hedef 250 hatim.

DUA MÜSLÜMAN’IN KALKANIDIR

2000 yılından bu yana İzmir’de yayın yapan Yıldız FM Yönetim Kurulu Başkanı Abdülhakim Bingöl, şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit ailelerine baş sağlığı diledi. Abdülhakim Bingöl, “Dua Müslüman’ın kalkanıdır. Yıldız FM olarak yaşananlara sessiz kalamazdık. Hedefimiz 10 milyon Kelime-i Tevhid ve 250 Hatim. Dualarımız, hatim ve Kelime-i Tevhidlerimiz asker ve polislerimize kalkan olsun. Vatan evlatlarını zalimin zulmünden Allah’a emanet ediyoruz. Allah ülkemize huzur versin ve böyle acılar yaşatmasın.” dedi.

Haber : SİNEM ALAN – YENİ ASIR

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu