GündemSosyal

Yılmaz Erdoğan ile Aşk Yaşadığı İddia Ediliyordu… Cansu Taşkın Sessizliğini Bozdu

Yılmaz Erdoğan'ın ünlü model Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Aşk itirafı Cansu Taşkın'dan geldi. Model, Erdoğan ile olan ilişkisini sonunda kabul etti.

İnci Taneleri dizisiyle tekrar ekranlara dönen Yılmaz Erdoğan’ın ünlü model Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. İddialara göre, 2 yıldır Cansu Taşkın ile birlikte olduğu söylenen Yılmaz Erdoğan sessizliğini koruyordu. Ancak, aşk itirafı Cansu Taşkın’dan geldi. Model, Erdoğan ile olan ilişkisini sonunda kabul etti.

Yılmaz Erdoğan’ın, kendisinden 25 yaş küçük olduğu söylenen Cansu Taşkın ile yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu iddiaları ortaya atılmıştı, ancak her iki taraf da konuyla ilgili sessiz kalmıştı. Pınar Kerimoğlu’nun programına konuk olan Cansu Taşkın, aşk itirafıyla gündeme damga vurdu. Sunucunun “Bu olaylar gerçek mi, aranızda bir ilişki var mı?” sorusu üzerine ünlü isim, gerçeği kabul etti.

Cansu Taşkın, “Gerçek… Haberler doğru. Hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım, konuşmaya da devam edeceğim. Sosyal medyada bunu ön plana çıkarmadım. Evet, haberler doğru. Hani sonuçta, biz kötü bir şey yapmadık. Bu çok normal değil mi?” şeklinde konuştu.

Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 25 yaş küçük olan Cansu Taşkın hakkındaki özel hayatına dair sorular devam edince, Taşkın, “Çok girmek istemiyorum o konulara, benim için çok değerli bir insan” diyerek konuyu kapattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu