MüzikMüzik HaberVitrin

Yılmaz Morgül Bülent Ersoy’a Seslendi: Dalga Mı Geçiyorsun?

Yılmaz Morgül, kar tilkisi kürk giyen Bülent Ersoy'a sert tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, Bülent Ersoy'a ''Dalga mı geçiyorsun Bülent Ersoy?'' diye seslendi.

Yılmaz Morgül, kar tilkisi kürk giyen Bülent Ersoy’a sert tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, Bülent Ersoy’a ”Dalga mı geçiyorsun Bülent Ersoy?” diye seslendi.

Yılmaz Morgül, “Gidip alışverişe 60 bin TL, kürke 40 bin TL verenler, hava atanlar vardı. Bülent Ersoy’dan bahsediyorum. Sonra gidip “Asgari ücret alanlara üzülüyorum” diyor. Gitmiş Türkan Saylan Vakfına kürk bağışlamaya çalışıyor. Öyle önemli bir dernek bunu kabul etmez. Şov mu yapıyorsunuz hanımefendi? Senin başka gelirin mi yok? Başka bir şeyi bağışla. Dalga mı geçiyorsun Bülent Ersoy. Sadece şov yapıyor bence” açıklamasını yaptı.

‘Televizyon Programı Yapacağım’

Öte yandan yeni projelerinden söz eden Yılmaz Morgül, ”İki kelimeyi bir araya getiremeyenler sabah programı yapıyorlar. Bana da sabah programı yapmam için teklif geliyor. Pandemiden sonra bu programlara başlayacağım.” ifadelerine yer verdi.

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.