MüzikMüzik Haber

Zeki Güner İsyan Etti: Bana Sahip Çıkın, Bende Hal Kalmadı!

Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Zeki Güner, Mine Aksoy'un üzerine çöktüğünü söyledi ve müzisyenleri uyardı: Donunuza kadar alır, anlaşmalarınızı bozar...

Zeki Güner, All Stars Music Yönetim Kurulu Başkanı Mine Aksoy ile ilgili müzik sektöründe olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Zeki Güner, Mine Aksoy’un üzerine çöktüğünü, anlaşmalarını bozduğunu ve vicdanı olmadığını söyledi. Zeki Güner, Mine Aksoy için ”Donunuza kadar alır, anlaşmalarınızı bozar, yüzlerce şarkı yazsanız da sizi çırak çıkarır, gebertir acıması yok! Vicdanı hiç!” dedi.

‘Artık Bende Hal Kalmadı’

All Stars Music Yönetim Kurulu Başkanı Mine Aksoy’a karşı hukuk savaşı başlattığını söyleyen Zeki Güner, dinleyicilerinden ve meslektaşlarından kendisine sahip çıkılmasını istedi.

Ünlü müzisyen, ”Bana Allstars sahibi Mine Aksoy çöktü. Devletimden de yardım istedim. Bu ve bunun gibi işletmeler yazanların donuna kadar almamalı! Bu artık bir hukuk savaşı, şarkılarımdan bir tanesi bile hayatınıza değdiyse bana sahip çıkın. Artık bende hal kalmadı! ” açıklamasında bulundu.

Neredesin Candan Erçetin?

Öte yandan MSG Yönetim Kurulu Başkanı Candan Erçetin ve MSG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat Göçer’e seslendi. Pandemi sürecinde meslek örgütü MSG’den 5 bin TL avans istediğini söyleyen Güner, MSG’nin olumsuz yanıt verdiğini belirtti. Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’ni (MSG) sosyal medya hesabından ifşa ettiğini dile getiren Zeki Güner, ”Telifimin yüzde 24’ünü alıyorsun MSG, hani sen beni korumak için kurulmuştun? Çok acı!” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu