MüzikMüzik Haber

Zeo Jaweed Hadise İle Yaptığı Düeti Neden Sildi?

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Zeo Jaweed, Hadise ile yaptığı düeti neden sildiğini Müzikonair'a anlattı.

2005 yılından beri müzik dünyasında yer alan Zeo Jaweed lakaplı Rap sanatçısı Tolga Cavit Güler, geçtiğimiz gün Müzikonair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu.

Daha önce O Ses Türkiye’ye yarışmacı olarak katılan Zeo Jaweed, Hadise ile düet çalışması yaptıklarını ancak çalışmayı bilgisayarından sildiğini söyledi. “İnsanlar bazen bazı sözlere kapılıp bazı sözler verebiliyorlar. Sonrasında tutmak zorunda kalıyorlar ama tutmak zorunda kaldığı için yapmak bana mide bulandırıcı geliyor. Hadise istediği için değil, söz verdiği için düet yaptı ama onu seçtiğim için pişman değilim” diye konuştu.

İşte Zeo Jaweed’in açıklamaları:

“Hadise ile düet yapmıştık ama ben bilgisayardan sildim. Aslında kötü değildi ama yayımlamak istemedim. O dönemler algım çok kötüydü. İnsanlar bazen bazı sözlere kapılıp bazı sözler verebiliyorlar. Sonrasında tutmak zorunda kalıyorlar ama tutmak zorunda kaldığı için yapmak bana mide bulandırıcı geliyor. Çünkü bir heyecandan dolayı söz veriyorsun sonrasında o sözü verdiğin için yapıyorsun.

Hadise bana ‘Beni seçersen seninle düet yaparım’ demişti. Ben de ‘Seni seçiyorum ama düete tav olduğum anlamına gelmesin’ dedim. ‘Ama ben sizi seçmezsem yapmaz mısınız’ dedim. ‘Yaparım tabii’ dedi. İstediği için değil söz verdiği için yaptı. İstediği için yapsaydı kendisine saygım beş kat daha artardı. Ama hala Hadise’yi seçtiğim için pişman değilim. O kendisi verdiği sözü tuttu ama istediği için yapmakla verdiği sözü tutmakla ince çizgi var. Zaten o yüzden kimseyle düet yapmıyorum.  

Hadise bir tane albüm yapmıştı ve albüme ismini veren şarkının official remix’ini yapmak istemişti. Yani tam düet de değildi. Eğer biz düet yapsaydık şu an 500 milyon olurdu”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/1Gdod
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.