Müzikonair Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını Başlıyor!.. | Müzikonair
RadyoYerel

Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını Başlıyor!..

22 yıldır yayında olan Açık Radyo’nun 14. Dinleyici Destek Özel Yayını 25 Mart Cumartesi sabahı 10.30’da başlıyor.

9 gün, 99 saat sürecek olan özel yayının bu seneki teması ‘empati, özveri, dayanışma ve destek’ olacak.

Kurulduğundan bu yana herhangi bir sermaye grubuna bağlı olmadan kamusal yayınını sürdüren Açık Radyo, dinleyicilerin radyo programlarına yaptığı maddi desteklerle yayın hayatına devam ediyor.

Olağan akışını ‘Radyo Şenliği’ için her yıl 9 günlüğüne değiştiren Açık Radyo’da, bu süre boyunca bazıları programcı olan dinleyicilerin yanı sıra kültür sanat ve dünyasının önemli isimleri de konuk olarak katılacak.

14. Özel Yayına katılacak ya da katkıda bulunacak konuk ve programcılardan bazıları şöyle; Sezen Aksu, Haluk Bilginer, Berkun Oya, Seren Yüce, Mert Fırat, Ohannes Şaşkal, Ahmet Ali Aslan, Ozan Sarohan, Barış Demirel, Entu, Kardeş Türküler, Gevende, Güzin Değişmez, mor ve ötesi, Kolektif İstanbul, In Hoodies, Ulaş Özdemir, Ceylân Ertem, Cenk Erdoğan, Cümbüş Cemaat, Bajar, Thunderbolt, Uğur Yücel, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Yılmaz.

Dinleyiciler bedava dinleyebilecekleri bir yayının sürdürülebilmesi için telefon açarak ya da radyonun internet adresinden para vererek destek oluyorlar. Bunun karşılığında ise radyo, destekçisinin adını programın başında ve sonunda anarak teşekkür ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu