MüzikMüzik HaberÖzel

Aleyna Tilki’nin Dünya Starı Olma Yolundaki Stratejik Hataları

'Retrograde' şarkısıyla dünyaya açılma yolunda ilk adımları atan Aleyna Tilki yönünü başka kulvarlara mı çevirdi?

‘Retrograde’ şarkısıyla dünyaya açılma yolunda ilk adımları atan Aleyna Tilki yönünü başka kulvarlara mı çevirdi? Geçtiğimiz günlerde ”Bir tane film çekmek istiyorum, fragmanına da filmin sonuna koymak istiyorum” ifadelerine yer vermişti.

Oyunculuk Hevesi Aleyna Tilki’yi Engelliyor Mu?

”Bu Benim Masalım” isimli dijital platform dizisinde başrol oynayan Aleyna Tilki,  enerjisini ve zamanını bu diziye ayırdı ve belki de Retrograde şarkısındaki performansıyla beklentinin altında kaldı. Dünyaya açılmayı planlayan ünlü şarkıcı, Retrograde şarkısının çıkış sürecinde oyunculuğa ağırlık vermeyi tercih etti.

İlgili Haber: Dünya Starlığına Soyunan Aleyna Tilki Nereye Gidiyor?

Sinema Sektöründen Beklenti İçerisinde

Genç yaşta idealist yönüyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı neden yalnızca müzikle uğraşmak istemiyor? Kariyerinin henüz başında olan ve dünyaya açılmak isteyen Aleyna Tilki neden sinema sektöründen bir beklenti içerisinde?

Aleyna Tilki’nin kararsızlığı ve çok yönlü olmak istemesi başarıya ulaşmasında engel olabilir mi? Dikkat dağınıklığı yaşayan ve müziğe yeterince zaman ayırmayan Aleyna Tilki rakiplerine karşı hazırlıklı olmalı.

Emrah Karaduman, Ersay Üner ve Ozan Çolakoğlu’nun kariyerinde çok büyük bir etkisi olduğu bilinen Aleyna Tilki, ekip ruhuna inanmıyor mu? Aleyna Tilki’nin ‘Bu Benim Masalım’ dizisi için kendi yazdığı müzikleri tutmadı. ”Ben yaparım, ben yaptım” zihniyetinin global düzeyde bir başarı getirmeyeceğini Aleyna Tilki’nin farketmesi gerekiyor. Şimdi de bir sinema filmi için kolları sıvayacağının sinyallerini veren Aleyna Tilki, ekip ruhuna inanmıyor mu? Aleyna Tilki’nin stratejik hataları sektörden birçok ismin eleştirisini alırken, sektör çapında gülünç yansımalar yaratıyor.

İlgili Haber: Demet Akalın’dan Aleyna Tilki Çıkışı: Olmuyor Zorlamanın Manası Yok

Nitekim ekip ruhuna inanması Edis’i bir adım öteye taşıyor. Edis’in bu anlayışla Aleyna Tilki’ye göre daha emin adımlarla ilerlediği anlaşılıyor.

Edis Aleyna’yı Geçti

Dikkati dağılan ünlü şarkıcıyı rakibi Edis, şimdiden geride bıraktı. ‘Martılar’ isimli tekli çalışmasını birkaç gün önce yayımlayan Edis’in yıldızı parladı. Edis’in ‘Martılar’ şarkısının eğlenceli ve yüksek tempolu video klibi ise Edis YouTube kanalında 4 günde 2 milyondan fazla dinlendi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.