EkranSosyal

Ali Eyüboğlu’ndan Ece Erken’in İstifası Hakkında Çarpıcı Açıklamalar

Ünlü gazeteci Ali Eyüboğlu, geçtiğimiz günlerde Ece Erken’in Söylemezsem Olmaz programından şok bir kararla ayrılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlgili Haberler:

Ece Erken’den Şok Karar… Canlı Yayında İstifa Etti

Söylemezsem Olmaza Kim Transfer Oldu?

Geçtiğimiz hafta ünlü sunucu Ece Erken, henüz boşanma aşamasında olan sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun arabasının camlarına saldırmasıyla gündeme gelmiş ve bu olayın ertesi gününde sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı programdan ayrıldığını canlı yayında duyurmuştu.

Yaşanan bu olay ile ilgili ünlü gazeteci Ali Eyüboğlu’ndan bir açıklama geldi. İlkay Buharalı ile YouTube’da Magazin Noteri adlı programın sunuculuğunu gerçekleştiren Eyüboğlu, “Ben durumu şöyle okuyorum, yönetim Ece’ye ‘Sen istifa ettim de’ şeklinde deklare etmiş olabilir. Ben 39 yıldır şov dünyasını gözlemliyorum.  Yatak odalarından geçen iktidarlar, siyasetle gelenler geldikleri gibi gidiyorlar” şeklinde çok konuşulacak sözler söyledi.

İşte O Program:

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.