Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Aşk 101 Dizisine Protesto Kampanyası Başlatıldı

Aşk 101 Dizisine Protesto Kampanyası Başlatıldı

oduller-reklam-banner

Netflix’in 3. Türk yapımı Aşk 101 adlı dizisi hakkında Twitter’da “netflixadamol” başlığıyla bir protesto kampanya başlatıldı.

24 Nisan’da Netflix’in 3.Türk yapımı dizisi olarak başlayacak Aşk 101 dizisi hakkında tepkiler çığ gibi büyüyor. Dün akşam dizinin sosyal medya hesabı üzerinden atılan ‘Bizler renkli gökkuşağı altındaki insanlarız! Osman?’ ifadelerinin yer aldığı twit ‘LGBT propagandası yapıyor’şeklinde tepkilere neden oldu. Birçok Netflix kullanıcısı, üyeliklerini iptal ederek duruma tepki gösterdi.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı oyuncu kadrosunda Alina Boz, Kubilay Aka, Pınar Deniz ve Bade İşçil gibi isimlerin yer aldığı film 24 Nisan’da Netflix’de olacak.

Aşk 101 Dizisine Protesto Kampanyası Başlatıldı

Daha önce özel hayatıyla ilgili ‘ihanet’ iddialarıyla sık sık gündeme gelen ve son olarak Cem Adrian ile birlikte seslendirdiği ‘Yokluğunda’ şarkısına ilişkin telif hakları ihlalinde bulunduğu bilinen Kubilay Aka, iki sezonluk sessizliğini de bu diziyle bozmuş olacak.

2 yıl önce ‘Çukur’ dizisinde rol olan Aka, birçok kesimin şimdiden tepkisini alan Aşk 101 dizisinde başrol olarak yer alacak.

Aşk 101 Dizisine Protesto Kampanyası Başlatıldı

İlgili Haber: ‘Yokluğunda’ Şarkısı İle İlgili Telif Skandalı!

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir