MüzikMüzik Haber

Aşkın Nur Yengi’den Yıllar Sonra İtiraf: ‘O Şarkı Aslında Bana Gelmişti…’

Sezen Aksu’nun hit şarkıları arasında yer alan ‘Yalnızlık Senfonisi’ ile ilgili konuşan Aşkın Nur Yengi, şarkının Sertab Erener’den önce kendine geldiğini söyledi. Şarkının zamanlamadan ötürü Sertab Erener’e gittiğini söyleyen ünlü şarkıcı, ‘Şarkının ona gitmeis keşke dememe sebep oldu” itirafında bulundu.

Sahneye Çıkmadığm Zaman Kendimi Hapishanede Görüyorum

Sabah Gazatesi’nden Tuba Kalçık’a konuşan Aşkın Nur Yengi, pandemi sürecine dair yaşadıklarını anlattı. Haziran ayında ‘Baba’ isimli bir şarkı piyasaya süren ünlü şarkıcı, ”Şarkı söylemediğim zaman paslandığımı hissediyorum. 30 yıldır müziğin içindeyim. Sahneye çıkmadığım zaman kendimi hapishanede gibi görüyorum. Bu süreç müzik şevkimi daha da artırdı.” diye konuştu.

Keşke ilk ben okusaydım diye iç geçirdiğiniz bir şarkı oldu mu? sorusunu yanıtlayan Aşkın Nur Yengi, şöyle konuştu;

”Var. Sertab’ın söylediği ‘Yalnızlık Senfonisi’ni keşke ben söyleseydim. O şarkı aslında ilk bana gelmişti ama zamanlamadan dolayı Sertab’a gitti. Şarkıyı sahiplendikten sonra ona gitmesi ‘keşke’ dememe sebep oldu.”

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.