EkranMüzikMüzik HaberSosyal
Trend

Bircan Bali’den Olay Sözler: “Hadise’yi Demet Akalın Parlattı”

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucularından Bircan Bali'nin Hadise ve Demet Akalın ile ilgili yorumu olay oldu.

Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” isimli şarkısına Hadise Harbiye konserinden bir fotoğraf paylaşarak “Mekanın sahibi döndü” notunu düşmüştü. Yaptığı dobra çıkışlarla gündeme gelen Demet Akalın ise Hadise için “Her yerin sahibi olsun.  Koca yok, yalnız uyuyor” demişti. İkili arasında bir süre gerginlik yaşanmıştı.

Ayrıca Demet Akalın, Hadise’nin Instagram’da 10 milyon takipçisi olduğunu söylemesini de eleştirmişti. 2 yıl önce gerçekleşen bu olaylar, Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında yeniden masaya yatırıldı. Dünkü yayında programın sunucularından Bircan Bali, Hadise’yi Demet Akalın’ın öne çıkardığını söyledi. Bali, şunları söyledi:

“Demet çok yardım etti sağ olsun. Demet onunla uğraşmasaydı bu iş buraya gelmeyecekti. Mekanın sahibine cevap vermeseydi, onun öyle bir takipçisi yok milyoncuğu var demeseydi… Demet yine parlattı bu işi”

Konuyla ilgili Hadise ve Demet Akalın cephesinden gelecek açıklama ise merak konusu oldu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/gOsmy
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.