Müzikonair Bircan Bali’den Olay Sözler: “Hadise’yi Demet Akalın Parlattı” | Müzikonair
EkranMüzikMüzik HaberSosyal
Trend

Bircan Bali’den Olay Sözler: “Hadise’yi Demet Akalın Parlattı”

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucularından Bircan Bali'nin Hadise ve Demet Akalın ile ilgili yorumu olay oldu.

Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” isimli şarkısına Hadise Harbiye konserinden bir fotoğraf paylaşarak “Mekanın sahibi döndü” notunu düşmüştü. Yaptığı dobra çıkışlarla gündeme gelen Demet Akalın ise Hadise için “Her yerin sahibi olsun.  Koca yok, yalnız uyuyor” demişti. İkili arasında bir süre gerginlik yaşanmıştı.

Ayrıca Demet Akalın, Hadise’nin Instagram’da 10 milyon takipçisi olduğunu söylemesini de eleştirmişti. 2 yıl önce gerçekleşen bu olaylar, Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında yeniden masaya yatırıldı. Dünkü yayında programın sunucularından Bircan Bali, Hadise’yi Demet Akalın’ın öne çıkardığını söyledi. Bali, şunları söyledi:

“Demet çok yardım etti sağ olsun. Demet onunla uğraşmasaydı bu iş buraya gelmeyecekti. Mekanın sahibine cevap vermeseydi, onun öyle bir takipçisi yok milyoncuğu var demeseydi… Demet yine parlattı bu işi”

Konuyla ilgili Hadise ve Demet Akalın cephesinden gelecek açıklama ise merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)