MüzikMüzik Haber

Daha Önce “Salgın Yok” Diyen Yeşim Salkım’dan Çok Konuşulacak Açıklamalar

Daha önce dünyada koronavirüs salgınının olmadığını söyleyen Yeşim Salkım, bu kez çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Daha önce “Anlayın artık dünyada bir salgın yok” diyen Yeşim Salkım, bu kez sosyal medyada paylaştığı bir videoda “Bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için hepinizi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) şikayet edeceğim, koca bir yalansınız.” diye konuştu.

“HEPİNİZİ AİHM’E ŞİKAYET EDECEĞİM”

Çok konuşulacak açıklamalar yapan Yeşim Salkım’ın paylaştığı videodan satır başları şöyle:

“Yaklaşık bir buçuk senedir insanları mağdur ettiğiniz için, insanları işsiz bıraktığınız için, bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için, televizyona çıkıp sürekli bilmediğiniz konuda biliyormuş gibi sağdan soldan toparladığınız bilgilerle doktorculuk oynadığınız için, sırf kendinizi şöhret etmek adına insanlara korku saldığınız için, sırf normal hastalığa yakalanıp da korkusundan günde 5 kere hastaneye gidenler için ve en sonra da çocuklarımıza bulaştığınız için hepinizi AİHM’e şikayet edeceğim.”

İlgili Haber: Yeşim Salkım: Anlayın Artık Salgın Yok

“KOCA BİR YALANSINIZ”

Yeşim Salkım, şöyle devam etti:

“Biz şu anda kendi aramızda toplanıp bu davaları tek tek açacağız. İnsanlar intihar etmeye başladı. Zengini çok zengin, fakiri çok fakir ettiğiniz için. Ağzımıza taktığınız maskelerin hammaddelerini açıklamadığınız için. Bu sahte oyunun, sahte düzenin, Bill Gates denilen tüm dünyadaki ilaç firmalarına uyduğunuz için hepinizi AİHM’e şikayet edeceğiz. Ben ne bedenime, ne çocuğuma dokunulmasına izin vermeyeceğim. Çünkü komple koca bir yalansınız.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu