Müzikonair Danla Biliç ve Kerimcan Durmaz Barıştı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Danla Biliç ve Kerimcan Durmaz Barıştı

Aylar önce video çekme konusunda anlaşamayarak küsen Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz, Zeynep bastık konserinde barıştı.

Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen sosyal medyanın iki sevilen fenomeni Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz arasına video yüzünden kara kedi girmişti ve ikili dostluklarını bitirmişti. Uzun zamandır bir araya gelmeyen fenomenler konserde barıştı.

“YETO BU AYRILIK”

Dün akşam Zeynep Bastık konserine giden Kerimcan Durmaz ve Danla Bilic arasındaki buzlar eridi. Konserde bir araya gelen iki sevilen isim, dans ederek küslüğü bitirdi. Biliç ile dans ettiği anları 3,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Durmaz, “Yeto bu ayrılık” notunu düştü.

NEDEN KÜSMÜŞLERDİ?

Kerimcan Durmaz katıldığı bir canlı yayında Danla Bilic ile neden küstüğünü; “Birkaç kez Danla Bilic’in kanalına video çektik. Çok sevildi, 10 milyon izlendi. Danla her istediğinde ben hep kanalına gittim. Ama ben Danla’yı kanalıma çağırınca ‘Menajerimle görüşmem gerekiyor’ dedi ve sonra haber vermedi. Ben de sinirlenip takipten çıktım.” diyerek anlatmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)