MüzikMüzik Haber

Demet Akalın Tuvaletini Pis Bırakan Ünlüye Saydırdı

Demet Akalın, İbo Show programı ile ortak kullandığı kulisi pis bırakan ünlü sanatçıya sert çıktı. Ünlü popçunun o yorumu sosyal medya gündemine düştü.

Alişan ile Demet Akalın’ın sunduğu ve Star TV ekranlarında yayımlanan gündüz kuşağı programı ile İbo Show’un stüdyoları ve kulisleri ortak kullanılıyor.

Pop Bizde’nin özel haberine göre ise, geçtiğimiz pazar günü İbo Show’un yılbaşı çekimleri için stüdyoya Bülent Ersoy’un dört bavuluyla gittiği ortaya çıktı. Demet Akalın’ın ise Diva için kulisini boşalttığı ancak; daha sonra İbo Show için gelen başka bir kadın sanatçının kendi lavabosunu kullandığını görünce ortalığı ayağa kaldırdığı öğrenildi.

Paylaşılan bu habere bir sosyal medya kullanıcısı ise Demet Akalın için “Nasıl fark etmiş acaba” şeklinde bir yorum yazınca Akalın sert çıkıştı. Ünlü popçu “Söylerdim ama çok ayıp olurdu. Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! Erkek belki” yanıtını verdi. Demet Akalın’ın bu çıkışı sosyal medya gündemine oturdu.

demet akalın tuvalet instagram

demet akalın tuvalet instagram popbizde

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/wIQel
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.