MüzikMüzik Haber

Edis’ten Norm Ender’e Yanıt: Çok Da Haksız Değil

Edis, Norm Ender’in ‘Konu Kilit’ şarkısında ‘Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü?’ sözlerine yanıt verdi. Ünlü şarkıcı ‘Şahsıma algılamadım bir sistem eleştirisi olarak gördüm. Çok da haksız değil bence’ şeklinde konuştu.

Norm Ender daha önce konuyla ilgili ”Bu soruyu ben magazin dünyasına soruyorum aslında. Hani yeni bir Tarkan olacağını söylüyordunuz Edis’in, ne oldu bizim iş? Sevilen sanatçılara benzetilme gayreti, yeni seslerde oluşan baskıyı arttırıyor ve bence bu durum onların kariyerlerini olumsuz yönde etkiliyor.” sözlerini kullanmıştı.

Muhtemelen Bir Düet Gelir

Edis Görgülü yemek yediği mekanın çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Yeni projeler geleceğine dair müjdeler vere Edis geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından İspanyol şarkıcı Rosalia ile işbirliği çağrısında bulundu ve İspanyol şarkıcıdan ”Neden olmasın” cevabı gelmişti.

Konu ile ilgili soruya cevap veren Edis ”Kesinleşmiş birşey yok,kendisi arkadaşım zaten ama muhtemelen bir düet olur” dedi. Edis stüdyo çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.