Müzikonair “Ferdi Tayfur’ın Kızı Olmam Bana Kapıların Açılmasını Zorlaştırdı” | Müzikonair
RadyoUlusal

“Ferdi Tayfur’ın Kızı Olmam Bana Kapıların Açılmasını Zorlaştırdı”

Anadolu’nun Sesi stüdyoları bu hafta -18 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te, Melike Lena’nın konuğu olarak Tuğçe Tayfur’u ağırladı.Sosyal medyadan da canlı yayınlanan program inanılmaz ilgi gördü.

Sesi, yorumu, samimiyeti, canlı yayındaki sohbeti ile profesyonel bir sanatçı olduğunu tüm Türkiye’ye kanıtlayan Tuğçe Tayfur, Melike Lena’nın hiçbir detayı atlamadan, tüm dinleyenlerin merak ettiklerine hitaben sorduğu sorulara verdiği cevaplarla hayran kitlesine daha da yakınlaştı.

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları olmanın sanılanın aksine ona karşı kapıların açılmasını zorlaştırdığı açıklayan Tuğçe Tayfur; sadece aile desteğiyle sağlanan bir başarı sanılmasının tedirginliğini yaşadığını ifade etti.

Programı bu denli güzel yapan unsurlardan biri de Ferdi Tayfur şarkıları üzerine yapılıyor olmasıydı. Çünkü sanatçımız Babamın Şarkıları adında bir albüm çıkardı.

Sadece o zamanın değil günümüzün de hitleri diyebileceğimiz 13 Ferdi Tayfur şarkısına yeniden can veren şarkıcı, “Çiçekler Açsın, Sevdalılar Beni Anlar, Derbeder, Emmoğlu, Huzurum Kalmadı, Sevda Yelleri, İçim Yanar, Ben De Özledim”bunlardan bazıları….

Bu proje ardından gelen, kendi bestelediği single çalışması “Sevmesin Beni” ise şimdiden dillere pelesenk oldu.

Bugün bizlere böyle güzel şarkılar olarak ulaşan bu başarının temelleri ise baba ve annesinin alkışlanmayı seviyor olmasını fark edip aynı sanatçı hassasiyetini ta o zamanlardan hissetmeye başlamasıyla atılmıştı.

Hatta 13 yaşında yaptığı beste dahi hala dinlemeye değer. Ve çocuk yaşlardan beri keman gibi klasik müzik enstrümanları ağırlıklı bir müzik eğitimi almış olmasına rağmen farklı bir tarzla yoluna devam etmeyi tercih etti. Ayrıca programda söylediği canlı şarkılarla da ne kadar iyi bir yorumcu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Kısacası; Melike Lena’nın sevilen sanatçıları, şarkıların ötesinde bir platformda hayranlarıyla buluşturduğu program bu hafta Tuğçe Tayfur’la renklendi.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)