Müzikonair Gülşen “Namus” Açıklaması Yaptı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülşen “Namus” Açıklaması Yaptı!

Aylardır magazin gündeminde giydiği kıyafetlerle konuşulan Gülşen, sessizliğini sahnede bozdu.

İzzet Yıldızhan, Işın Karaca, Seren Serengil ve son olarak Orhan Gencebay tarafından sert eleştiriye maruz kalan Gülşen aylar sonra sessizliğini bozdu ve tepkilere sahneden cevap verdi.

İzzet Yıldızhan’ın “Külot” yorumu, Işın Karaca’nın “Kızım var” çıkışı, Orhan Gencebay’ın “Edep” açıklaması ile magazin masaları günlerdir sahne kıyafetlerini konuşuyor. Sosyal medya kullanıcıları sahnede giyilen kıyafetlere sert eleştiri yapan ünlülerin geçmişlerini hatırlatarak arşivden görüntüler çıkartıyor ve gündem karışmaya devam ediyor.

NELER OLDU?

İzzet Yıldızhan’ın Külotla sahneye çıkılmaz açıklamasından sonra Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan’a sevgili oldukları dönemi hatırlattı. Seyhan Soylu yayında ”Senden neden ayrıldığımı söylersem ortalık karışır.” dedi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/izzet-yildizhan-ve-seyhan-soylu-eski-sevgili-cikti/

Işın Karaca’nın “Kız annesiyim” açıklamasına ise eski orkestra çalışanından tepki gelmişti. Ozan Doğan Ariz, Twitter’da “O önce herkesi nasıl şutladıgını anlatsın… Bu ülkeye göre hareketin ta kendisi çünkü :))” diyerek Işın Karaca’ya geçmişini hatırlattı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/isin-karacanin-gulsen-elestirisine-eski-orkestra-calisanindan-yanit-o-once-herkesi-nasil-sutladigini-anlatsin/

Son olarak Orhan Gencebay geçtiğimiz gün sahne kıyafetleri sorusuna “Edep” kavramını getirince ortalık iyice karıştı. Sosyal medya kullanıcıları Orhan Gencebay’a 7 sene önceki tavrını hatırlattı ve Gencebay’ın Hülya Avşar’ın poposuna attığı tokatın videosunu medyaya servis etti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/orhan-gencebayin-hulya-avsarin-poposuna-tokat-atmasi-gundem-oldu/

Tüm bunlar yaşanırken aylardır sessizliğini koruyan Gülşen sessizliğini bozdu. Dün akşam İstanbul’daki ünlü bir eğlence mekanında sahnedeyken bu yaşananlara Sezen Aksu’nun bir şarkısıyla cevap verdi. Sahnede Sezen Aksu’nun Namus şarkısını söyleyen ünlü şarkıcı, “Arkadaşlar, ülkemizin şarkısı olabilir bu şarkı. Gerçekten bu şarkıyı ülkemizin şarkısı ilan ediyorum. Namuslu görünmek kimlere kalmış diyerek buraya nokta koymak istiyorum.” diye konuştu.

İŞTE O VİDEO!

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)