MüzikMüzik HaberVitrin

Gülşen’in Milyonluk Bayram Konseri!

Uzun bir süredir ailesiyle yurt dışında yaşayan Gülşen, Ramazan Bayramı'nı sahnede kutladı. Gülşen, Ramazan Bayramı’nda kazandığı sahne ücretleriyle dudak uçuklattı.

Uzun bir süredir ailesiyle yurt dışında yaşayan Gülşen, Ramazan Bayramı’nı sahnede kutladı. Gülşen, Ramazan Bayramı’nda kazandığı sahne ücretleriyle dudak uçuklattı.

Bayramın birinci günü İstanbul’da, ikinci günü ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde izleyici karşısına çıkan ünlü şarkıcı, performansı kadar kostümleriyle de gündeme damga vurdu.

Gülşen’in, iki sahne için toplamda 4.5 milyon TL kazandığı iddia edildi.

70 Bin TL’lik Kombin!

Öte yandan bayramda tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Gülşen’in dünyaca ünlü şarkıcı Miley Crus’dan kopya çektiği anlaşıldı. Crus da bir konserinde siyah dekolteli elbise ve leopar eldiven tercih etmişti. 2. Sayfa’da yer alan habere göre; Gülşen’in sahne kıyafeti için kesenin ağzını açtığı öğrenildi. Şarkıcı, Amerika’dan getirttiği elbise için 56 bin, eldiven içinse 14 bin 600 TL ödedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.