Ana Sayfa » Müzik » Harun Sürek: ‘Unuturum Elbet’ Dakikalar İçerisinde Ortaya Çıktı

Harun Sürek: ‘Unuturum Elbet’ Dakikalar İçerisinde Ortaya Çıktı

oduller-reklam-banner

Şarkıcı ve söz yazarı Harun Sürek, dün akşam Müzik Onair PR Instagram hesabında Evin Alasan’ın sorularını yanıtladı. Son teklisi ‘Sanki Çölde Hapsedilmişim’ ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, hit olmuş şarkılarından ‘Unuturum Elbet’ ile ilgili de konuştu.

Rafet El Roman ve Derya’nın düet yaptığı ‘Unuturum Elbet’in söz ve müziğine Galip Öztürk ile birlikte imzasını atan Sürek, şarkının dakikalar içerisinde ortaya çıktığını ve Rafet El Roman’ın bu şarkıyı kendisinin istediğini söyledi.

Harun Sürek, şarkının ortaya çıkış sürecinden şöyle bahsetti;

”Unuturum elbet” şarkısı çok acı çektiğim dönemde yazıldı. O zamanlar Galip Öztürk ile arkadaşlığımız 12-13 yıldır devam ediyordu . Galip Öztürk ile buluştuk. Canımız sıkkın olduğu için oturmayalım birlikte şarkı yapalım dedik. Ben sözlerini yazdım o da iki dakika oturup bestesini yaptı. Aslında hobi olarak yapmıştık. Kendimiz kaydedip, dinliyorduk. Bu şarkıyı ne kadar sandıklara kapatsak da kendisi bir şekilde ortaya çıktı. Şarkıyı Rafet El Roman’a biz vermedik. Kendisi geldi ve aldı. Kendisini bu konuda tebrik etmek istiyorum. Demek ki şarkının kıymetini anlamıştı. Biz de büyük bir başarı elde etmiş olduk. Şarkıyı 20 farklı ülkeye verdik. Bugün belki 21 oldu. ‘Unuturum Elbet’ sadece Türkiye’de değil, Ortadoğu’da da patladı. Memnunum. Galip Öztürk’ü de tebrik ediyorum.”

Şu sıralar 25.albüm hazırlığında olan Rafet El Roman’ın düet şarkıyı tek başına yeniden yorumlayacağını söyledi.

Söz yazarı ve besteci Galip Öztürk ile bir düet çalışma gelebilir mi sorusunu ise şöyle yanıtladı;
”Şuan öyle bir şey düşünmüyoruz açıkçası onun da kendi çalışmaları var benim de. İlerde belki olabilir. Belli olmaz. Neden olmasın? Çünkü gerçekten çok başarılı bir arkadaşım. Ben yapılım desem sabaha yapar. ‘Gel şimdi okuyalım’ der. Ama o kendi dalında ben kendi dalımda ilerleyeyim sonrasında düet de yapabiliriz .”

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir