MüzikMüzik Haber

İpek Açar “Kalk Gel” programına konuk oldu!

İpek Açar Enes Hergüneş’in hazırlayıp sunduğu youtube üzerinden yayınlanan “Kalk Gel” programına konuk oldu. “Nesilden Nesile” albümünden bahseden Açar, bu projeyle unutulmaya yüz tutmuş şarkıları yeni nesile ulaştırmayı amaçladığını söyledi.

Plak şirketleri albümün çok kaliteli olduğunu söyleyerek reddetti!

Açar; albümün kayıt aşamasının tamamen analog olduğunu ve plak şirketlerinin albümün çok kaliteli olduğunu söyleyerek albüm için olmaz dediğini, bu sebeple “Elma Şekeri Prodüksiyon” şirketini kurarak kendi arzuladıkları gibi yayınladıklarını belirtti. Açar, aynı zamanda gönlünü müziğe verip kendi müziğini yapmak isteyenlere şirket olarak destek çıkmak istediklerini belirtti.

Kayahan severlere de müjde veren Açar, “Kayahan’ın En İyileri 2” albümünün hazırlıklarının en yakın zamanda başlayacağını ve Kayahan’ın biriktirdiği her şeyi sevenleriyle paylaşmak adına bir müze yapmak istediklerini ve bunun için Beykoz Belediyesi’yle iletişim kurduklarını belirtti.

Açar; uzun zamandır çocuklar bir şey yapmak istediklerini ve bu projeyi Beste Açar ile Rüzgar Haravon ile yapmaya karar verdiklerini belirtti. “Haydi” single’nın sözlerinin Beste Açar’a müziğinin ise Kayahan’ın zamanında TRT için yapmış olduğu bir çocuk programının müziklerinin olduğunu belirtti. Çocuklar için çok fazla bir şey yapılmadığını  belirten Açar, yakında çocuklar için 10 şarkılık bir albüm yapmak istediğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu