Köşe Yazıları

İrem Derici Kanal D’de Neden Reyting Alamıyor?

Büyük umutlarla Kanal D ‘de başlayan İrem Derici İle “Eğlenmene Bak” programı bir çok ünlünün katılımına rağmen beklenilen reyting alamadı. Program Total’de 11. sırada AB grubunda ise 10. sırada kaldı.

Biz de Müzikonair olarak bu durumun nedenlerini sorgulamak istedik…

İrem bir kaç yıl önce bu programı yapsaydı eminiz çok farklı olurdu. Peki neden böyle oldu ?

Çünkü son yıllarda ciddi bir düşüş gösteren İrem Derici, yakaladığı başarı sonrası gelen şöhreti hazmedemedi ve insanlara sıcak gelen doğallığı büyük bir egoya duygusallığı ise çirkin bir hırsa dönüştü. Bu nedenle de İrem Derici’nin ilk çıktığı günlerdeki enerjisi artık yok. Bu durumu da bütün işlerine yansıyor. İnsanlar onu hala takip ediyor ancak ona olan duyguları aynı değil.

Sevgi, saygı , samimiyet hissettikleri için takip ederken artık sadece ilginç , farklı konuşuyor diye takip ediyorlar. Böylece İrem’in İnsanlarla arasında kurduğu duygusal bağ yıprandı inceldi koptu kopacak hale geldi…

Bir örnek vermek gerekirse, eski İrem bayramda çocuklarla veya yaşlılarla şarkı söylerken göz yaşları dökerdi.Şimdi kendi Programı başlıyor diye ağlarken “sevinç gözyaşları döküyorum” dediği görüntülerini instagrama yüklüyor.

Programın yapımcısı Armağan Çağlayan ile İrem’in menajeri Özgür Aras çok deneyimli isimler. Bir an önce İrem’e el atmalı doğru yolu göstermeliler.

Henüz çok geç kalınmış değil ancak sona doğru da yaklaşılıyor…

Tilki | MüzikOnair

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu