Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Film: Prestij Meselesi -
MüzikMüzik HaberVitrin

Mahsun Kırmızıgül’den Yeni Film: Prestij Meselesi

Uzun bir aranın ardından sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül, sinema ve müziği aynı anda yürütme kararı aldı. Kırmızıgül, Prestij Müzik dönemini anlatacak Prestij Meselesi filmi için hazırlıklara başladı.

Senaryosunu kaleme alıp, yönetmen koltuğuna oturacağı film, 1990’lı yıllara damgasını vuran plak şirketi Prestij Müzik’i anlatacak. Kırmızıgül’ün efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’na ithaf edeceği filmde kendisinin gençliğine 29 yaşındaki oğlu Mahmut Kırmızıgül hayat verecek.

Son edinilen bilgilere göre, Mahsun Kırmızıgül’ün gençlik yıllarını oğlu Mahmut Kırmızıgül’ün canlandıracağı öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 16 yıl önce Bodrum’da bıraktığı sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül artık sinema ile müziği bir arada yürütecek. 53 yaşındaki sanatçı geçen günlerde usta yapımcı Fatih Aksoy’la iş yemeğinde buluşmuş ve çıkışta 1990 yıllara damgasını vuran Prestij Müzik yıllarını anlatan “Prestij Meselesi” filmine hazırlandığını açıklamıştı. Kırmızıgül’ün yazıp yöneteceği filmde, Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’ün 20’li yaşları konu edilecek.

Genç Kırmızıgül iki aydır hızlandırılmış oyunculuk eğitimi alıyor. Eylül ayında çekilecek olan filme kadar da eğitim almaya devam edecek. Filmde Haluk Levent ve Özcan Deniz’in gençliğine hayat verecek oyuncuların seçimi sürüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)