MüzikMüzik Haber

Melek Mosso’nun ‘Ahlaksız Hareket’ Soruşturmasında Karar

Konserde seslendirdiği ‘Babayı Alırsın’ adlı şarkı sırasında el hareketi yapan ünlü şarkıcı Melek Mosso hakkındaki soruşturmada karar verildi.

Şarkıcı Melek Mosso, iki yıl önce Bigfest Gençlik Festivali kapsamında Life Park’ta konser verdi. Ünlü şarkıcının – ‘Babayı Alırsın’ şarkısını seslendirdiği sırada izleyicilere el hareketi yaptığı iddia edildi. Konseri kızı ile dinleyen bir baba, konuyla ilgili suç duyurusunda bulundu. İzleyicinin ihbarı sonrası şarkıcı hakkında soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Mosso, açık alanda sahne şovu olarak konser verdiğini, ‘Babayı Alırsın’ adlı şarkıda yine söz konusu el hareketini sahne şovu kapsamında yapmış bulunduğunu ve suç işleme kastı ile hareket etmediğini söyledi.

Savcılık, şarkıcının o hareketi bir kesimi hedef almaksızın icra ettiği işi nedeniyle yaptığını belirtip dosyayı kapattı. Mosso hakkındaki şikayeti, takipsizlik kararıyla sonuçlandırdı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Ner3Q
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.