MüzikMüzik Haber

Nükhet Duru Retrospektif Hazırlığında

Nükhet Duru son albümünü anlatan 'Duru Olmak'ın bir belgesel değil, albüm hikayesi olduğunu söyledi. Ünlü sanatçı daha geniş çaplı bir retrospektif üzerine de çalıştığını söyledi.

Nükhet Duru son albümünü anlatan ‘Duru Olmak’ın bir belgesel değil, albüm hikayesi olduğunu söyledi. Ünlü sanatçı daha geniş çaplı bir retrospektif üzerine de çalıştığını söyledi.

Ünlü sanatçı, ‘Duru Olmak’ın belgesel değil albüm hikayesi olduğunu, retrospektif üzerine de çalıştığına vurgu yaptı.

Nükhet Duru’nun son albümü ‘Hikayesi Var’ın hazırlanma sürecinin anlatıldığı “Duru Olmak” belgeseli, Netflix platformunda seyirciyle buluştu.

Haftasonu seyirciyle buluşan yapıt ile ilgili gazeteci- yazar Oben Budak, Twitter hesabından dikkat çeken bir yorumda bulundu. Budak, afiş sebebiyle beklentisinin fazla olduğunu dile getirdi ve şu yorumda bulundu:

”Sanki albüm için yapılan röportajlardan sonra ‘Nükhet Hanım şu köşede yarım saat geçmişinizden bahsedelim mi, hem o zaman belgesel gibi pazarlayabiliriz’ demişler…”

Oben Budak’ın yorumuna Nükhet Duru’dan yanıt gecikmedi. Ünlü sanatçı, ”Bu bir Nükhet Duru belgeseli değil ki öyle bir retrospektif üzerine de harıl harıl çalışıyoruz. Burada bir albüm hikayesi anlatmak istedik. Beklentini karşılamamış olabilir ona da saygım çok” ifadelerini kaydetti.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/hEknO
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.