MüzikMüzik Haber

O Ses Türkiye Rap Yarışmasında Kim Sunucu Olacak?

O Ses Türkiye Rap yarışmasıyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri üyeleri uzun süredir merak konusu olmuştu. Sonunda Acun Ilıcalı, programın jüri kadrosunun Hadise, Mero, Eypio ve Murda’dan oluşacağını duyurdu.

Daha önce yarışmanın jüri üyeleri hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılmıştı. Rap dünyasının öne çıkan isimlerinden Heja, Berkay Duman ve Slong’un TV8 stüdyolarında çektirdiği fotoğraf, bu üç ismin O Ses Türkiye Rap programında jüri üyesi olacakları yönünde değerlendirilmişti. Ancak Acun Ilıcalı programın jüri üyelerini açıklayınca bu iddialar yön değiştirmiş oldu. Instagram’daki pek çok Rap sayfası, Heja’nın programda sunucu olarak görev alacağını bildirdi. Öte yandan beatmaker Slong’un Instagram hikayesinden yaptığı paylaşım ise yarışmanın prodüksiyon bölümünde yer aldığına işaret ediyor.

Slong, müzik dünyasında daha çok yapımcı ve beatmaker kimliğiyle öne çıkan bir isim. Heja YouTube’da “Purplehej” isimli kanalında Rap sanatçılarıyla yaptığı röportajlar ve İstanbul Trip ekibiyle yaptığı çalışmalarla biliniyor. Berkay Duman ise Şehinşah, Zen-G, Anıl Piyancı, Khontkar ve Ben Fero gibi isimlerle yaptığı single çalışmalarıyla tanınıyor.

o ses türkiye rap sunucu heja instagram
Heja

o ses türkiye rap sunucu slong instagram

Koltuklar bu kez “rap” için dönüyor! Eypio, Murda, Mero ve Hadise’nin jüri üyesi olacağı O Ses Türkiye Rap’te, hem birbirinden iyi performanslara, hem de birbirinden keyifli anlarla sizlerin karşısında olacak. Şimdiden herkesi ekran başına kitleyen fragmanlara sahip olan yarışma ilgiyle izleneceğe benziyor…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu