Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Öğretmenlere Seslenen Işın Karaca’ya Takipçisinden Flaş Yanıt!

Işın Karaca, pandemi sürecinden sonra seminer dönemi için okullara dönen öğretmenlere seslendi. ”2020 – 2021 yılı seminerlere katılmadan size Covid-19 testi yapıldı mı?” dedi. Ancak ünlü şarkıcı takipçisinden gelen yanıt karşısında ne diyeceğini bilemedi.

21 Eylül’de yüz yüze olarak başlayacak yeni eğitim öğretim yılı öncesi öğretmenler seminer dönemi için okullara döndü. Ünlü şarkıcı Işın Karaca ise öğretmenlere sosyal medyadan koronavirüs testi olup olmadıklarını sordu.

Sorusunu Instagram hesabından paylaşan Işın Karaca topa tutuldu. Karaca’nın bir takipçisi ”Siz konsere giderken test yaptırıyor musunuz? İnsanları nasıl gizli gizli kışkırtırım derdindesiniz” dedi.

Işın Karaca takipçisinden gelen soruyu ”8 ayda 2 defa konser verdim” ifadeleriyle yanıtladı.

Öte yandan başka bir takipçisi geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’In programına katıldığını hatırlatarak,  ”Demet ile Alişan programında test yaptırdınız yani?” sorusunu yöneltti.

Ünlü şarkıcıya kendisiyle çeliştiğini düşünen birçok takipçisi tepki gösterdi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.